Restaurant De SeniJoor wordt elke dag druk bezocht. Het restaurant kenmerkt zich door een gezellige, huiselijke sfeer. De koks werken in een open keuken. Dat betekent dat u in het restaurant kunt genieten van de gezellige reuring in de keuken en u de koks op de voet kunt volgen. We begroeten u graag!Menu
Iedere dag kunt u kiezen uit
twee driegangenmenu's. Het is ook mogelijk om gerechten uit beide menu's met elkaar te combineren. Een dagmenu kost slechts € 11,85. Leden van Waardeburghplus betalen € 10,10.
Tip!U kunt ook een maaltijdkaart kopen. U betaalt dan in één keer voor een aantal maaltijden en profiteert van extra korting. Meer informatie over de maaltijdenkaart is verkrijgbaar bij de recepties en keukens van onze locaties. Of informeer ernaar bij het bedrijfsbureau via de gratis Seniorenzorglijn:
0800 - 456 0 456.
Openingstijden
Woensdag
12.00 - 13.30 uur
Donderdag
12.00 - 13.30 uur
Zaterdag
12.00 - 13.30 uur
Themamaaltijden
Elke tweede en vierde donderdag van de maand kunt u genieten van een gezellige, verrassende themamaaltijd in De SeniJoor.
Bekijk de data en menu's. Reserveren
Wilt u in restaurant ‘De SeniJoor’ eten? U kunt telefonisch reserveren via
(0184) 49 35 71.